Jdi na obsah Jdi na menu
 


Assassin´s Creed: Brotherhood

 

 

PŘEDEM UPOZORŇUJI TAKÉ ŽE NEZNÁM VŠECHNY NÁZVY TAK JAK SE PÍŠOU.

Jelikož byl první díl trhák, od druhého se nečekalo nic jiného. Nesplnil, ovšem jak pro koho, však tuto doměnku ale kvalitu, provedení, grafika a všechno co k tomu patří nezklamalo. 

Co se týče děje příbehu: To, že Ezio nezabil Rodriga Borgia, se ukázalo jako fatální chyba která ho následně připravila o strýce a jeho vesničke Monte Riggoni. Tím pádem znáte hlavního padoucha.

Dalo by se říci, že se vyskytuje na pomezí plnohotného třetího dílu a datadisku. V podstatě největší změnou které si všimnete je, že místo ve Florencii se pohybujete v Římě, což také způsobuje že hranice herní plochy se zvětší. Nových prvků moc není, a ten nejhlavnější vyplývá z názvu (Brotherhood). Je to možnost najímat další Assassiny, kteří vám pomohou v boji. Můžete je cvičit, a na zkušenou posílat do jiných měst. Ovšem když vám umřou, nic vám je nenahradí. 

Dalším novým aspektem hry je jízda na koni, ale tentokrát ve měste. Můžete radostně popichovat vojáky pod vámi, kteří nemohou moc co dělat. Zezačátku je hra pomalá, a ti co čekají okamžitě akci se mýlí. Ovšem pokud vydržíte, čeká vás porce akce a zábavy. 

Co se týče multiplayeru, není to ten klasický který by jste mohli myslet. Uvrhne vás do druhého dílu a dá vám za úkol někoho zabít. Toto mají udělat i vaši (ne)přátelé, a tak když zabijete toho koho máte, každou chvílí zabije někdo vás. Kouzlem MP je, že nevíte kdo je hráč a kdo počítač, takže na vás může zaůtočit kdokoli a kdykoli. 

Hra vás dokáže zabavit na dlouhou dobu, ve hře jsou ovšem aspekty, které vás mohou odradit.

Moje hodnocení 7/10

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 36546
Měsíc: 501
Den: 39