Jdi na obsah Jdi na menu
 


Left 4 Dead 2

 

 

 Pokud máte rádi střílečky plné zombíků je pro vás L4D2 to pravé. Left 4 Dead 2 je pokračování úspěšné zombie-vybíječky od společnosti Valve která se chytla všude ve světě. Hra rozdělená na několik módů obsahuje: Singleplayer: Zde můžete hrá za jednu ze čtyř nových postav. Vybrat si můžete mezi Coachem, Elisem, Rochelle nebo Nickem. Singleplayer obsahuje 8 misí: Dead Center, Dark Carnival, Swamp Fever, Hard Rain, The Parish, The Passing, The Sacrifice a No mercy.  Přitom poslední jmenovaná je převzata z prvního dílu a The Passing a The Sacrifice jsou dvě DLC ke hře. 

Dalším módem je kampaň což je klasický multiplayer. VERSUS: Je hra pro 8 hráčů, kde jsou hráči rozděleni do dvou týmů. Jeden hraje za přeživší a druhý za infected. Dále jsou zde módy Scavenge,Realism.Realism versus a Mutation.

Co se týče zbraní je zde výběr rozsáhlý. Střílecí zbraně jako třeba Brokovnice nebo AK47, nebo také zbraně na blízko jako Basebalová pálka nebo dokonce pánvička. Ve hře jsou také mimo obyčejných zombie speciálně infikovaní mezi které patří Smoker, Hunter, Witch, Tank, Jockey, Spitter, Boomer Charger. 

Co se týče grafiky je v celku povedená. Stvárnění zbraní je vcelku pěkné a zombie též. Výhoda je že hru můžete hrát i když nemáte požadovanou grafiku, ovšem zombie se stanou zelenými nebo žlutými postavami a okolí se bude rozmazávat a bude přeskakovat, ovšem toto je u většiny her. 

Já osobně jsem se této hry nahrál dost ovšem pokud dokončíte všechny mise, dělat je znova je poněkud otravné. 

Moje hodnocení 8/10

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hraj o ceny! Napiš článek a vyhraj!

(Raketka.cz, 31. 8. 2012 8:47)

Ahoj, chceš si zahrát o hodnotné ceny na našem webu raketka.cz/? Připraveny jsou hned dvě prázdninové soutěže a šance na výhru jsou opravdu velké!

Máš web, nebo blog? Pak stačí napsat článek a umístit ho na svůj web, blog. Pět nejlepších článků získává Nintendo, Joystick, nebo Volant a jiné dárky, které jsou určeny pro nejlepší soutěžící.

Nemáš web a i tak se chceš zúčastnit soutěže? Pak stačí pozvat pár kámošů na Raketku pomocí speciálního kódu. Více informací najdeš na stránkách raketka.cz/prazdninova-soutez, na dotazy ohledně soutěže se můžeš zeptat na mejlu soutez@raketka.cz.

Left 4 Dead 2

(Spiker, 17. 4. 2011 20:33)

Recenze dobrá jen tak dál, bohužel jsem tyto hry nehrál takže nemůžu posoudit...

 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 37926
Měsíc: 320
Den: 9